-- annonse --
Nyheter
KLAR IGJEN: Elin Nicolaisen er klar som leder av NFT for to nye år. Foto: IVAR THORESEN
Ivar Thoresen
Ivar Thoresen
Redaktør/Journalist Fotballtreneren

907 40 551

Med seg i styret får hun Mathias Haugaasen som nestleder, Knut Tørum som tiltaksleder, Margunn Haugenes og Ronny Holmedal som styremedlemmer og Dag Opjordsmoen og Bjørn Frode Strand som varamedlemmer.
  Årsmøtet ble innledet med en grundig debatt rund forslag til handlingsplan for NFT for perioden 2017-2019. Årsmøtet vedtok senre handlingsplanen med en del innspill det nye styret skal ta med seg og jobbe videre med.

• Les årsmøtedokumentene her

Relaterte artikler
-Utdanning skal være praksisnær! Første del av UEFA A-lisens trenerkurset for 2017/2018 ble avsluttet denne helgen i Sarpsborg. 32 trenere fra hele landet var tilstede. Kursansvarlig i NFF, Dag...

Viking FK søker fulltidsansatt trener til Viking FK – akadem... Viking FK søker etter hovedtrener for G-14 utviklingslag i 50% stilling.  Stillingen som hovedtrener vil kombineres med andre oppgaver på sport i klubbens ...

Treningsøkta.no – nå med gratis tilgang for fotballtrenere Som fotballtrener er man alltid på jakt etter tips og ideer til øvelser, organiseringen av innholdet og en plan for å holde struktur i treningsarbeidet. Alt det...

Oppdaterte retningslinjer – etterutdanning UEFA B-trenere Her er de oppdaterte retningslinjene for etterutdanning av UEFA B-lisens trenere for 2017. Her er oppdatert versjon av en tidligere publisert artikkel. Gjenn...

- Bli med på Eggens trenerskole 2017 Den 14. i rekken av Eggens trenerskole arrangeres helgen 18. - 20.august 2017. Dette er en nasjonal impulssamling for alle trenere med fotballfaglige temaer sen...

Bli med på Eggens trenerskole 2016 Orkla FK inviterer nå for 13. gang til Eggens trenerskole, i samarbeid med Rosenborg, NFF Trøndelag og Norsk Fotballtrenerforening. Helgen 26. – 28. august a...

Kommentarer (0)

There are no comments posted here yet
-- annonse --

Cron Job Starts