-- annonse --
Nyheter
NY BIL: Daglig leder Teddy Moen kjører selv Nissan Qashqai. Her sammen salgsansvarlig Øyvind Lien og daglig leder Kenneth Abrahamsen ved Sørlandets Bilsenter. Foto: Privat
Teddy Moen
Teddy Moen
Daglig leder Norsk Fotballtrenerforening

918 85 123

- Vi er meget tilfreds med å få med Nissan videre på laget med Trenerforeningen. Dere biler er ikke bare flotte å se på, prisnivået på dem er også kjempebra. Og når vi i tillegg kan tilby ekstra gode betingelser for våre medlemmer, synes jeg det er gøy å samarbeide med Nissan

Fotballkonsulent Geson er den som har forhandlet frem den nye avtalen med Nissan Nordic Europe.

- Sammen med deres norske filial i Asker, har Trenerforeningen fått på plass en rammeavtale med gode betingelser for medlemmer ved kjøp og leasing av bilmodeller fra Nissan.

Anders palmgren Geson 002Fotballkonsulent Geson ønsker å berømme Anders Palmberg som er account manager fleet i Nissan Motor Corporation, for det gode samarbeidet mellom partene.

Hva gjør jeg for å få rabatt?

For å kunne handle bil med disse betingelsene, må det fremvises skriftlig bevis/dokumentasjon på at du som medlem har kjøregodtgjørelse eller annen form for bilkompensasjon gjennom sin fotballklubb eller forening/idrettslag.

Den 6. september lanserer Nissan den nyeste utgaven av Nissan Leaf i Japan, mens Europa- lanseringen vil skje noe senere i september. Nissan har denne sommeren lansert sin nye Nissan Micra, og til høsten kommer det oppgraderte utgaver av både Nissan Qashqai og Nissan X-Trail. Det kan også nevnes at Nissan kan levere et bredt spekter av varebiler og pick-up’er.

Forhandlere på nett

Nissans forhandlere i Norge er informert om rammeavtalen med NFT og vil være behjelpelige med prøvekjøring, tilbud og andre spørsmål fra foreningens medlemmer om bilmodellene etc til. Mer informasjon om forhandlernettverk på www.nissan.no

For henvendelser angående kjøp av bil kontaktes din nærmeste Nissan forhandler.

Relaterte artikler
Knallbra tiltak for jentefotballen Sogn og Fjordane er Norges beste krets på jentefotball. De innfrir målsettingen i NFFs Handlingsplan om at 40 prosent av alle jenter i alderen 6 til 12 år og 20...

Demokrati i fotballklubber – ett tveegget sverd? I lys av trenersparkinger og mekanismene rundt disse, vil jeg dele noen betraktninger rundt det som skjer og også litt om hvorfor dette skjer. Men la oss gjøre ...

- Støtt landslagstreneren! For kvinnelandslaget ble EM avsluttet hardt og brutalt sist uke. I etterkant har media, enkeltspillere, tidligere landslagsspillere, eksperter, foresatte og et ...

Nils Arne Eggen og Bjørn Hansen hedret av NFT To av norsk fotballs største trenerpersonligheter gjennom tidene – Nils Arne Eggen og Bjørn Hansen – ble søndag tildelt Norsk Fotballtrenerforenings hederstegn....

Per Ravn Omdal er 70 år Tidligere fotballpresident i NFF og medlem av Trenerforeningen, Per Ravn Omdal, fyller 70 år i dag. – Per er en av det største lederne som er fostret i norsk fo...

Trenerkontrakten – en treners viktigste venn og støttespille... Som en del av programmet for etterutdanning for UEFA Pro- og A-lisens under det 28. Cupfinaleseminar i fjor høst, holdt juridisk rådgiver for NFT, advokat Claud...

Kommentarer (0)

There are no comments posted here yet
-- annonse --