-- annonse --
Nyheter
LEDIG JOBB: Follo FK søker trener til sitt G16-lag. Foto: FOLLOFK.NO
Ivar Thoresen
Ivar Thoresen
Redaktør/Journalist Fotballtreneren

907 40 551

I tillegg til å trene G16-laget vil treneren få ansvaret for andre oppgaver i klubben, som utarbeidelse av årsplaner, periodeplaner og øktplaner som er i samsvar med Follo FKs sportsplan og sportslig ledelse sine retningslinjer. I tillegg vil treneren være instruktør og ansvarlig for klubbens Telenor Xtra.
  – Det er tiltenkt at stillingen skal være en 100% stilling, hvor trener også har oppgaver tilknyttet et «Team Follo»-akademi, hvor trener vil være instruktør for spillerne og ev. trenerveileder opp mot samarbeidsklubbenes trenere, skriver klubben i utlysningen på sin hjemmeside.
  Søknadsfrist er senest 17. desember.

-- annonse --