-- annonse --
Nyheter
FORTSETTER: Teitur Thordarson tar to nye år i Drøbak-Frogn og får nå med seg en ny daglig elder i 100% stilling. Foto: DIGITALSPORT
Ivar Thoresen
Ivar Thoresen
Redaktør/Journalist Fotballtreneren

907 40 551

– DFI fotball er blant de største fotballklubbene i NFF Østfold med over 800 aktive fotballspillere. Vår visjon er "fotballglede for alle", og vår ambisjon er å være best på bredde- og toppfotball i vår region. Vi vil være synlige, ambisiøse og inkluderende - og gripe mulighetene framover, skriver klubben i utlysningsteksten på sin egen hjemmeside.
  – For å utvikle klubbens potensiale trenger vi en dynamisk, innovativ, målrettet og strukturert daglig leder. Hovedoppgaven er daglig drift av fotballgruppa, med fokus på klubbutvikling, enda flere og bedre aktiviteter, styring av økonomien og proaktivt arbeid for å øke inntektene, heter det videre på hjemmesiden.

Kommentarer (0)

There are no comments posted here yet
-- annonse --